martin14

Jak je to s telefoními čisly v Americe?

Ve filmu když jde třeba mladá holka a vidí neznámeho muže a řekne mu ať ji zavolá ale číslo mu nedá jak to udělají, je to jen vymyšlené nebo pravda?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ve americkém filmu nepotřebuješ znát telefonní čísla. Stačí si jen na konkrétního člověka pomyslet a telefon ho už vytáčí sám, naprosto stejně jako mě vytáčí americké filmy.

Další odpovědi
Drap

V Americe jde vše bez problémů. Mají chytrý telefony, řekneš do něho jenom jméno, a on si už sám najde číslo a zavolá.U nás budou takly ale asi až na přesrok. Musíš ještě vydržet