Janicka2507

Jak je to s tabákovými výrobky v letadle?

Zdravím,
chtěla bych se zeptat jak je to s cigaretami v odbaveném zavazadle. Dočetla jsem se, že tabákové výrobky nesmí v zavazadle převážet osoba mladší 17ti let včetně. Je to pravda? Pro ČR. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Edison

Z bezpečnostního hlediska to asi problém nebude. Tedy by to mohlo souviset leda s celními a právními předpisy. Mohlo by to teda záležet na zákonech toho kterého státu.

Dochy

Domnívám se, že půjde jen o to vyhovět zákonům států kde nastupujete, vystupujete, nebo přesedáte…