Pottato

Jak je to s řidičákem A1 a kolik tak stojí?

Ola, plánuju udělat řidičák na skutr 125 – za rok nás čeká cesta do Francie na těchto strojích.. Mám řidičák B (na skutru normálně jezdím, ale nemohl bych s Béčkem přes Německo).. Proto se ptám, jaká je taková standardní cena? Nevyplatí se udělat řidičák hned na A?

Odpovědi
Schluker

Obecne stoji A1 zhruba 10 000. A vyjde obvykle ±25% draz. Pro venu je pomerne zasadni, kde jste, jaka je v miste konkurence a tak Jestli na to mate vek, udelejte si rovnou kompletni Acko :)
Konkretni cenu snadno zjistite na strankch autoskol, ktere mate v okoli.