Fyzik

Jak je to s reklamami na sloupech, zastávkách atd.?

Je legální je vylepovat? Nerad bych dopadl tak, že mi nikdo nezavolá a jen dostanu pokutu
Doplňuji:
v důsledku mi samozřejmě jde o to, jestli z toho můžu mít problém. je mnoho přestupků, které nikdy nikdo neřeší (parkování v obytných zónách), je tohle jeden z nich?

Nejlepší odpověď
anonym

Bez souhlasu vlastníka se jedná vždy o ilegální výlepy, které také pravidelně MÚ a TSK odstraňují.
I bez základního právního povědomí, přece i obyčejný selský rozum napovídá, že jde o prachsprosté zneužívání cizího majetku.

Další odpovědi
Michal Kole

Maximálně když tě uvidí Městský strážník, že něco lepíš. Jinak by stálo více peněz tvoje vypátrání než tvoje způsobená škoda.

Neví někdo jaká je za toto pokuta ?