BigMarty

Jak je to s převzetím balíčku ?

Dobrý den, mám dotaz. Pokud bych si na internetovém e-shopu objednal e.cigaretu, a nechal si jí poslat na dobírku,jak je to s převzetím, pokud mi ještě nebylo 18?
Doplňuji:
/Edit: Co by se stalo s balíčkem kdyby mi ho pošťačka odmítla vydat ? Putoval by zpět a musel by zaplatit odškodné ?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi doma, tak bez problémů. Pokud by jsi šel na poštu, musíš prokázat totožnost. Přepravce neví co je v balíčku.

Další odpovědi
setapouch

Pokud ma o tom prodejce s prepravcem uzavrenu smlouvu, pak prepravce zkontroluje nejen tve odobni udaje, ale i vek. Podobne to resi nektere banky pri zakladani uctu pres kuryra.

Uvedenim nepravdivych udaju muzes porusit zakony nejen ty, ale i prodejce nebo prepravce. Oba se na tobe muzou domahat nahraddy skody.

BigMarty

Já jsem právě někde četl, že se balíček nějak označuje. Co by se stalo kdyby mi ho poštačka odmítla vydat ?

BigMarty

Tak se zeptám jinak, je tady nějaký náctiletý který má s tímto osobní zkušenost ? Mám to risknout ?