Kody

Jak je to s převzetím apartmánu objednaného přes AirBNB?

Jedeme na výlet do Vídně a chtěli bychom se zkusit ubytovat přes AirBNB, a když budeme psát pánovi, který byt pronajímá, nechceme vypadat jako úplní začátečníci. Nikde nemůžu najít jak je to s převzetím apartmánu a jestli se dá ubytovat třeba jen na jednu noc. (Přijedeme cca v 10:30 a odjedeme další den v 16 hodin.) Moc děkuji za odpověď, kterou mi moc pomůžete!

Odpovědi
Drap

U každého jinak. Některý předává majitel, jiný správce. Stejně tak některé pronajmou na jeden den, u některých požadují delší pobyt. Vše záleží pouze na domluvě.