Jak je to s předpovědí počasí?

Koukal jsem včera na info o počasí a hlásali i psali a i teď píší,že je v našem regionu budou ráno plus 4stupně.
Vyjdu ven a je tam mráz.
Zajímalo by mě za co ty machři co to počasí předpovídají jsou placeni.
Dal jsem totiž včera ven papriky ,rajský a okurky s tím,že mrazík dle předpověd nebude.
Je to o nich porušení prac.kázně?Dá se s tím něco dělat?
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
annas

Je samozřejmé, že se počasí nedá předpovědět na 100 % pro každou vísku, každý kout v republice. Je to jen předpoklad.
Řekla bych, že jedině matematický důkaz je jistota ..

Co s tím dělat? Stěžovat si ministrovi, který vede ministerstvo pro počasí, že se jeho podřízení neřídí pranostikami a že podcenili tzv. zmrzlé muže.

Jak je to s předpovědí počasí? Když chci wěd předpověď co nejpřesněji, podívám se do věrohodných zdrojů..

Projdi si článek v odkazu, v něm je uvedené, které informace je možné považovat za nejsprávnějí.

Kam pro seriózní informace o počasí?

http://meteo_tom-791.blogy.in-pocasi.eu/Kam%20pro%­20seri%C3%B3zni%­20informace%20o%20po­casi-1367259774.html
--

----
Proč je tak složité předpovídat počasí a proč se předpověď netrefuje
Vysvětlení opět v odkazu
http://www.in­fomet.cz/index­.php?id=read&id­d=1336923871

Další odpovědi
lexx

předpovědi jsou přesné enem termíny se klukům a děvčatům občas popletou…asi jak odhad inflace, zadlužení, míry nezaměstnanosti a deficitu financí…nikdy se nesplní ale docenti – autoři hloupostí jedou vesele dál…