rybíz

Jak je to s " povinným " letákem k nové autolékárničce?

Rozbaloval jste ji někdo, jestli tam je? A jak se to dozví lidé, kteří nemají internet? Já jsem to četl úplnou náhodou.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pokud si koupíte novou lékárničku tak tam je laminovaná karta první pomoci a již tam před 5 týdny byl leták v příloze novin /Blesku/a už se o tom mockrát psalo.

Další odpovědi
venkovan

Já až budu mít chvíli tak si ho udělám sám. Bude tak 150 × 250 cm, hezky rozkreslený a se stojánkem a připoutaným ukazovátkem. V tom by byl čert, aby z tohoto letáku policista nedostal amok.