Lukyn0

Jak je to s poplatky ČT a ČRo?

Pokud člověk dlouhodobě výše zmíněné poplatky nehradí, nepřijde mu za celou dobu ani žádná upomínka a z vlastní vůle poplatky hradit začne, hrozí mu za nezaplacené období nějaká pokuta, případně bude muset zameškané období uhradit zpětně?

Odpovědi
JájsemRaibek

Začne hradit, tedy hradí a kdo by zjišťoval, že dříve nehradil-nikdo. Dříve dotyčný nemusel vlastnit rádio ani tv nebo bydlel třeba u rodičů atd.
Takže nemusí hradit zpětně.

Kepler

Já jsem dřív taky žádné poplatky nehradil, ale po posledním přestěhování zhruba před rokem, jsem začal. Nic, klídek po pěšině. O historii se asi nikdo nestará.