Kelt

Jak je to s platbou přes terminál sazky? Vysvětlí to někdo?

Placení nějakých položek obvykle dělám z účtu, nebo pomocí bankomatu kartou. A nejrychlejší je to prý z terminálu sazky. Co potřebuji a jak se to provádí? Děkuji.

Nejlepší odpověď
dust8

Platba prostřednictvím terminálu SAZKA

Jde o nejrychlejší způsob úhrady. Vaši platbu obdržíme do 24 hodin. Vyúčtování můžete uhradit na jakémkoliv terminálu SAZKA (kromě terminálů umístěných na pobočkách České pošty). Za platbu přes terminál SAZKY zaplatíte pouze 15,– Kč bez ohledu na výši částky, kterou hradíte.

Výhody platby prostřednictvím terminálu SAZKA:

Díky automatickému načtení informací z Vašeho vyúčtování se nemůže stát, že by platba odešla na chybný bankovní účet či se špatným variabilním symbolem.
Po celé České republice je 4300 terminálů SAZKY, na kterých můžete uhradit.

Jak na to?

Vaše vyúčtování popř. vystřižený SAZKA kód z Vašeho vyúčtování, předáte obsluze terminálu. Obsluha terminálu automaticky načte informace z vyúčtování prostřednictvím čárového kódu. Po uhrazení vyúčtování obdržíte od obsluhy tištěné potvrzení o provedené platbě.

Zdroj: https://www.up­c.cz/pece-o-zakazniky/vyuc­tovani/jak-muzete-uhradit-vyuctovani/platba-prostrednictvim-terminalu-sazka/

Další odpovědi
Pepa25

Sazka funguje jako poskytovatel platební služby, kdy převezme hotovost a peníze převede ze svého účtu na účet příjemce (Sazka má předpokládám účty v různých bankách, proto je převod rychlý). Celé je to zaměřeno na ty, co nechtějí / neumí / nemohou zaplatit kartou nebo on-line převodem z účtu, typicky malé částky.

mosoj

Moje dvě banky provádí úhradu ihned po zadání příkazu! Ostatní záleží jenom a jenom na bance adresáta. Někdy jsou peníze připsané po 60 min.

dust8

Kelt: Možná je to moc strohé info nevím. Osobní zkušenosti nemám, tak jsem zkusil hledat.

Pepa25

Úžasné, umět používat Google se vždy hodí 😉