panenka

Jak je to s placením ve školce?

Dobrý den včera večer jsem tu měla na návštěvě kamarádku která má dceru co jí chodí do školky říkala mi že už druhý měsíc má dceru nemocnou přesto po ní ředitelka i za ty dva měsíce chce tu školky zaplatit i když tam nechodila může to ředitelka udělat?můj syn má nastoupit v září a už ted kývu škopkem co se dovídám podle mě když tu školku kvůli nemoci 2 měsíce nenavštěvuje tak to platit nemusí jak to je děkuji

Nejlepší odpověď
hanjimka

Nevím jak to funguje jinde,ale tady je to tak,že od zápisu do školky až do nástupu dítěte do školky se platí školné i kdyby dítě nastoupilo až za 5 měsíců.Totéž se platí v případě nemoci.Neplatí se jen stravné.Bohužel míst ve školce je takový nedostatek,že to matky platí aby měly jistotu,že tam to dítě dostanou.

Další odpovědi
kapka

Školné se opravdu platí. Jen stravné se odečítá za dny, kdy dítě ve školce není. Už to bylo napsáno, jen to potvrzuji.