Lucie Edová

Jak je to s pěstování semen marihuany?

Našla jsem si prodej semen https://www.semena-marihuany.cz/cs/30-semena-marihuany-konopi-cannabis ale nevím, jak přesně semínko marihuany pěstovat. Nemáte nějaké zkušenosti?

Odpovědi
elkon

Pěstování není až tak složité. Důležité je mít ty správné rostliny a nejsložitější je pak výroba mastí. Pokud ovšem nemáš ganžu pro jiné (nelegální) účely.

JežíšKristus

Není to složitý, roste to jak plevel. Pokud máš mariánu na zahradě, tak ti vyroste sama bez nějaké péče.