wendyX

Jak je to s označováním velikosti (pánských) kalhot od F&F ?

Na ramínku je na př. uvedeno: 42/37 – a jinak už nic. Jsou to zřejmě míry v palcích (což není problém přepočíst)- ale co značí první a co druhé číslo? S kolegou jsme „ve při“ 🙂

Odpovědi
quizzi

První číslo (W) udává obvod pasu v palcích, druhé číslo (L) délku nohavic v palcích. Délka nohavic se měří od rozkroku, tedy od sedu kalhot až dolů.