Avatar uživatele
anonym

Jak je to s občankou a barvou vlasů?

Na občance jsem brunetka, ale ted mám jinou barvu, mám si pokaždé co se přebarvím vyměnit občanku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, aramah, PostApMan před 4991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud se podstatně změní podoba, tak ano. jinak není třeba. Myslím, že u žen se barva vlasů toleruje, protože někdo chodí k holiči, tedy kadeřníkovi týdně.
Doplňuji:
Ale jak dobře víš, občanmka je v tom igelitovém obalu-fólii a tak bych pokaždé barevným fixem ty vlasy přemaloval. Jde to smazat lihem (lihový fix) a pak zase jinou barvu.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Chodím na různé kadeřnické soutěže jako model pro kamarádku, to bych si jako měl chodit pro občanku po každé ? Je to asi jednou za 14 dnů.

Snad na tohle žádný unuděnec nevymyslel zákon.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Nastesti takove problemy jiz nemam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Minulý týden jsem si byla vyřizovat nový občanský průkaz.Dala jsem foto na kterém jsem špinavá blondýna.V současné době jsem se vrátila ke své zrzavé barvě.Úřednice to nijak nekomentovala a pro občanku si mám přijít za měsíc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

no a zavřou mě za padělání,navíc zrzavý fix nemám

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

takže dokud nebudu mít na nose ještě bradavici a na něm chlup je to dobrý

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Asi jo. Pravděpodobně by muselo jít o nějakou velkou změnu, auto nehoda a následná plastická operce obličeje..nebo ostříhání do hola nebo tak něco …

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek