jirka F

Jak je to s nehodnocením na hlavní vysvěčení ?

Chci se zeptat protože už už za 32 dní bude hlavní vysvěčení jak je to tedy s nehodnocením když třeba dávám příklad někdo má na vysvěčení z něčeho nehodnocen postoupí i tak do 2.ročníku a v září pak udělá doplńkové zkoušky?

poradte

ano mám na mysli vysvěčení

Nejlepší odpověď
annas

d) zaleží na rozhodnutí učitelů

Doplňuji:
V anketě chybí varianta – ostatní.

Pokud jste neklasifikovaný, dostanete jen výpis z katalogu. Dodatečné zkoušky vykonáte v náhradním termínu, který stanoví ředitel školy – nejzazší termín je do konce září.

Ale na velké většině škol stanoví ředitel vykonání zkoušek do konce srpna, tedy v posledním týdnu, když učitelé nastupují do školy.

Další odpovědi
Löwe

c) nevím

Doplňuji:
Máš na mysli vysvědčení?

ReHu

c) nevím

Píšeš ano, ale ne, jestli se fakt jedná o vysvědčení.

Mám dojem, že tě asi nemohou hodnotit z češtiny.