uccello

Jak je to po 30 dnech s návratem z Windows 10 na předchozí verzi?

Před upgradem na desítky jsem měl Windows 7 Home Premium x64 předinstalovanou výrobcem. Nyní se chci vrátit zpět a obnovit předchozí verzi z bitové kopie v recovery oddílu. Desítky mám už druhý měsíc. Dá se to plně obnovit nebo je původní bitová kopie systému od výrobce nenávratně pryč?

Nejlepší odpověď
brillant

„V průběhu prvního měsíce po upgradu na Windows 10 bude přímo v systému volba návratu k původnímu systému. Během upgradu Microsoft zachová veškerá nastavení a data, tudíž návrat k původnímu systému bude jednodušší. Následně po uplynutí tohoto jednoho měsíce bude možné vrátit se k původní instalaci pomocí standardní obnovy systému (skrze Recovery oddíl, je-li k dispozici, nebo prostřednictvím instalačního média). Nicméně věříme, že díky známému uživatelskému prostředí, rychlosti systému, bezpečnostním vylepšením a stále aktuální verzi systému Windows 10 nebudou mít uživatelé důvod tento krok zpět učinit.“
http://www.cnew­s.cz/po-bezplatnem-upgradu-mate-udajne-jen-mesic-na-navrat-ke-starsim-windows