Džanička

Jak je to s nakupováním na Wish?

Uvedená cena je např. 25 Kč, ale v košíku je tam – předpokládaná doba dodání také 25 Kč. Celková cena v košíku je tedy 50 Kč a ne jen těch 25. Jestli mě chápete.

Odpovědi
Drap

Nechápu

Arne1

Zkus to prosím vysvětlit tak, aby tomu i chlapi rozumněli !

marci1

Zřejmě je e-shop přetížen. Zkus později. 🙂

Smackdown

Ano + poštovné.

Czechball

Mají to špatně přeložené. „Doba dodání“ zde má znamenat cenu za dopravu. Pokud tedy výrobek stojí 25 korun a doprava také, je logické, že celý nákup bude stát 50. A jen tak mimochodem Wish jako E-shop příliš nedoporučuji. Radši Aliexpress

JájsemRaibek

Na wishi nakupuji, cena u zboží je za jeden kus, popř. za sadu. Pozor!!! dobře číst a překládat.
Minule jsem koukal na měřák za 23 Kč a ony to byly jen kabely k tomu měřáku.
No a pak je dole poštovné.
Někdy se dá najít výrobek zdarma a jen poštovné, ale i zde pozor, dá se najít výrobek+poštovné za cenu levnější než zdarma a jen poštovné.
Příklad:
věc zdarma, poštovné 80
věc za 20, poštovné za 40
ale taky se dá najít ta samá věc za 200, poštovné 20, 100 atd.
A pokud si objednáš dvě stejné věci, platíš vše 2×
příklad:
záclona kus za 50, poštovné 50, celkem 100
dvě záclony 2×50 poštovné 2×50

replicator

Moc těmto stránkám nevěřím, nečetl jsem zrovna dobré věci o tom.
Zboží sice dojde, ale je nefunkční nebo zemře po týdnu.

javurek

25 kč je cena produktu, těch druhých 25 je v podstatě poštovné. Vždycky se na to musíš podívat. Protože někdo je produkt „zdarma“ a poštovné je 70 kč. A taky se občas změnou barvy mění cena. :)

Angi-Shy

To je poplatek za dopravu