Alesh

Jak je to s MS Office 2016?

Kdysi jsem výhodně koupil licenci na tento SW a podle mě měla být na furt. Instalaci jsem stahoval z webu MS a pak ověřil klíč. Teď jsem zkoušel najít zase tu možnost stažení na stránkách MS. A ať koukám, jak koukám, nikde nic, všude mi cpou 365. Je možné, že ty 2016 už nějak ukončili? Přijde mi to jako blbost, maximálně by měli ukončit podporu, ale ke stažení by to furt měli nabízet a klíč bych měl furt mít platný, ne?

Tvl, světe div se, po proklikávání MS webu jsem se k tomu nějak nakonec doklikal… Nejprve po mně chtěli e-mail, na který mi poslali klíč, pak jsem stáhl instalačku, kterou jsem předtím nemohl na jejich stránkách najít, a pak už to jelo. Čili ano, opravdu to funguje, i se mi to teď podařilo aktivovat. Takže vypadá to, že je vyřešeno. 😉 A jestli ne, tak to rozkopu! 🙂

Nejlepší odpověď
JK2021

Já třeba ještě pořád používám MS Office 2010 a opětovná aktivace při přeinstalaci pořád funguje. Z webu MS se stáhnout nedá (alespoň pokud vím), ale to ani předchozí verze Windows (abych mohl přeinstalovat starý notebook, musel jsem stahovat např. z uložto).