dáma z ČR

Jak je to s menstruací a citronem?

Citron prý dokáže zeslabit menstruaci. Ale má vliv i na délku? Také jinak, když zeslabuje krvácení, není pak menstruace sice slabší, ale delší? Nebo je schopen citron menstruaci zeslabit a zároveň zkrátit?
Kdyby se někdo podělil o osobní zkušenosti budu ráda.

A kdyby někdo podělil o nějakou další radu jak zkrátit menstruaci budu také ráda.

Odpovědi
pomeranč....

Citron dokáže opravdu zeslabit menstruaci.Slouží ale taky k oddálení menstruace( třeba když jste na dovolené a menstruaci chcete oddálit třeba o týden ) Aby jste menstruaci oddálila musíte týden před pít denně citronovou šťávu.A ne že ji jen oddálí nebo zeslabí ,ale může být i mnohem míň bolestivější.Bo­hužel ne u všech žen to funguje........

iceT

Stejnou funkci, u mě vyzkoušenou, má i Ascorutin, volně prodejný v lékárně.

RyuzakiKate

Mně zabírá na křeče, od tý doby, co piju často vodu s citronem, je skoro nemám. Dřív jsem opravdu trpěla.