Kelt

Jak je to s korupcí u diktátorů?

Hitler, Stalin, severokorejský Kim a jiní. Někteří žili, někteří žijí. Byli nebo to jsou neomezení vládci. Všichni se jich báli, měli všechno, kromě nesmrtelnosti a nemocí. Brali všichni jednoznačně úplatky, nebo zde je nějaká bílá ovce? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že korumpováni být nemuseli. Sami si sebrali (a ještě berou), co chtěli. Vlezdoprdelkové jen mohli doufat, že diktátora nikdy nenaštvou, a že si jich všimne, když bude hrdina podle jejich vkusu.