Paja007

Jak je to s kamerovým systémem na pracovišti?? Dá se to nějak hnát přeš zákony??

Nejlepší odpověď
gecco

Jistěže se to dá „hnát přes zákony“ – jak jinak??
😉
Tady máš právní stanovisko ÚOOÚ – https://www.u­oou.cz/k-provozovani-kameroveho-systemu-na-pracovisti1/d-1742 …
😉

Další odpovědi
lexx

dá se…změnit zaměstnavatele tam kde kamery nejsou

simir7

Dobrý den.Je to problematický!!!!Kon­troly nefungují tak jak mají,když se ozvete tak si vás všimnou,a potřebujete svědky.Já tvrdím že se něco musí stát,ale to znamená riskovat vězení,jinak nemáte šanci.Simir7.

Paja007

Do pár let budou mít kamery snad všichni, takže měnit zaměstnání je asi o ničem… Jen už to chceme nějak řešit, začíná to být horší a horší