Kelt

Jak je to s firemním mailem, pokud jde o přístup?

Pracuji ve firmě, kde má každý zaměstnanec mailovou adresu podle jména. Neznáme ale své heslo, protože jsem o zavedení mailu se dozvěděl náhodou. Jak bych se mohu do mailu dostat? Musím kontaktovat správce sítě, nebo jak? Děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Některé firmy založí firemní e-mail zaměstnanci hned při nástupu,
ale přístupové údaje mu sdělí až v okamžiku, kdy bude firmení e-mail
potřebovat pro svou práci.

Souhlasím s Led (i s Vámi), přístupové údaje zjistíte u správce sítě.
(Někde i u přímého nadřízeného.)

Další odpovědi
led

Informáciu vám dá váš podnikový správca siete