Pella

Jak je to s druhou dírkou pro nošení „cvočků“?

Propíchnout nebo nastřelení​? Doktorka nebo salón? Osobní zkušenosti, a v kolika jste si ji nechali propíchnout?

V kolika letech nechat dceři dírku propíchnout?

Původní dotaz
Jak je to s druhou dírkou?

Nejlepší odpověď
gecco

Sááákryš – skoro jsem se ´lekl´, že otázka má sexuální kontext…
😉
Kvalitní salon nebo doktor/ka je skoro jedno.
Za méně devastující považuju nastřelení – je rzchlejší, menším průměrem a součástí je ocelová náušnice (na dobu do zhojení)…
😉
Osobní zkušenost nemám – nepotřebuju cvočky…
😉

Další odpovědi
ivzez

Dceři nenechat propíchnout žádnou dírku!!

Spousta lidí to vnímá jako ozdobu, ale když
se nad tím důkladně zamyslíte, uvědomíte si,
že jde o poškozování.

mosoj

Já jsem si žádnou díru propíchnout nikdy nedal.
Cože to toužíš okovat? Nejlepší by bylo zřejmě u kováře.

Mc Merkurion

… jsem staromódní, mně stačí ta jedna …
… raději doma, žádné sado maso salony nevyhledávám …
… v těchto místech jsem stále panic …

… mít dceru, tak bych asi >>> nebudu se rozepisovat …

… přírodní krása je nade vše, vše ostatní je jen pozlátko, a rozumný člověk kouká pod slupku …

da ny

Jedna dírka je až až....... pro případná rizika, pro radost i pro starost ;)..
Dcera by se měla jednou rozhodnout a nechat „ocvočkovat“ sama (musí.li to být).
htthttp://www­.wikihow.cz/Jak-si-vybrat-vhodn%C3%A9-um%C3%ADst
http://www.zlaty-sperk.cz/maga­zin/sperky/56-nausnice-pro-miminko-ano-ci-ne.xhtml
https://www.wo­menzone.cz/po­radna/otazky/Cer­nani-direk-v-usich-23643%C4%9Bn%C3%AD-piercingup://dok­torka-se-srdcem.blogspot­.cz/2017/02/nau­snice-piercing-akupunktura.html