alex.agent

Jak je to s doručením balíku na Ebay?

Dobrý den, chci se zeptat jak je to s doručením balíku na Ebay, když si něco objednám tak mi to přinese pošťačka a já musím být doma nebo musím jít na poštu?
Doplňuji:
Děkuji za odpověď – kdyžtak je to z USA leteckou dopravou (USPS First Class Mail International)

Nejlepší odpověď
Lucijej

To záleží, jakou formu doručení daný prodejce nabízí.
Každopádně, když tě pošťačka nezastihne doma, tak hodí do schránky doručenku, a pak si to dojdeš vyzvednout na poštu.

Doplňuji:
Tak letadlo nejspíš končí v Praze, pak to bude doručováno klasickou poštou.
Nebo myslíš, že ti před barákem přistane éro s balíkem? :o)