cip

Jak je to s dary politickým stranám?

Myslíte si že miliónové dary pro politické strany jdou skutečně s kapes dárců a nebo si je můžou odepisovat z daní? Proč mají takovou potřebu? Nebo to dárcům v něčem pomůže k budoucímu podnikání?

Nejlepší odpověď
Bičiště

Je to legalizované uplácení. Ne vše, co politická strana vykáže jako dar je darem. Falešní sponzoři tu už byli.Černý fond se legalizuje fiktivním dárcem. Skutečným dárcům to pomůže. Když vám dá někdo miliony, nebudete podporovat politiku a legislativu, která by mu škodila.Zkrátka pomůžete mu vydělat mnohem více než vám dal.