kaolin

jak je to s darovací daní

když chci darovat garáž zetovi.Někdo mi tvrdí že nemusím platit jiný tvrdí opak.Tak jak je to doopravdy?

Odpovědi
atriplex

Doporučuji zajít na finanční úřad, tam jsou od toho, aby vám správně a bezplatně poradili. Jinak koukněte do odkazu zde:

Zdroj: http://www.ber­ne.cz/danova-teorie/spojeni-dane-dedicke-a-dane-darovaci/

Jambalaya

Žeť patří do II. skupiny dle §11, odst. b) zákona O dani dědické, darovací a z převodu nemovitosti ........ Tedy darování garáže zeťovi je od daně osvobozeno.