Marta077

Jak je to s cenzurovaným videem?

Na 3 hodinovém videu jsem s jednou osobou, Youtube rozmazal všechny možný obličeje s tou osobou, ale některé pasáže vynechal a ty jsou dle mě asi krátký (nezkoukl jsem to celé). Vadí to něčemu, kdyby na to dotyčný člověk přišel a stěžoval si? Obličeje jsou rozmazané, snaha tam byla, ale nejde to úplně ve všech scénách a ta osoba většinou nosila sluneční brýle.

Odpovědi
Drap

A co bys na tom chtěla cenzurovat? Příliš málo informací.

Schluker

Pokud nemas jeho souhlas se zverejnenim, tak bys nemela video nahravat na youtube. Pokud na to prijde a nahlasi to googlu, tak video bude (temer) jiste smazano nebo zablokovano.