Wareg

Jak je to s cenami bytů? Stále klesají?

Nevíte někdo, jak vypadá situace na realitním trhu? Jestli ceny bytů ještě klesají a měl by se očekávat vzestup nebo ještě snižování?

Nejlepší odpověď
kropitko

Praha a okolí,tak já bych řekla,že v této lokalitě se pokles cen zastavuje,no a jak to tak vidím,tak nárust cen v nejbližší době nepřipadá v úvahu. Jak je to jinde netuším,já se zajímám pouze o zmíněnou lokalitu. Takže žádné výrazné změny cen,ať už nahoru či dolů se asi konat nebudou.