mosoj

Jak je to s bonusem na havarijní pojištění.

Mám bonus na havarijní pojištění. Včera jsem chytil kamének a přední sklo se poškodilo. Cena 12 000 Kč.
A. Pokud se to bude řešit z havarijního pojištění , bude mně snížen bonus ?
B. A jak to bude, pokud se to bude řešit z pojištění předního skla. Mám ho také a zvlášť.
Doplňuji:
To jako podle sebe soudím tebe? Nekradu. Přede mnou nic nejelo. Míjelo mně akorát auto. Chtěl bych tě vidět jak si píšeš číslo. Kameru nemám.
No nic, už jsem se informoval , z pojištění skla to půjde bez snížení bonusu. Pouze spoluúčast 500 Kč.

Odpovědi
anonym

To jako, že jsi vzal kamének a švihl s ním o sklo svého vozu? Pokud ne a tuto škodu udělalo projíždějící auto, a pokud si zaregistroval RZ, nahlásit škodu jeho pojišťovně a pokud máš ještě samostatně pojištěné sklo, požadovat plnění.

Doplňuji:
Pokud budeš požadovat plnění ze své havarijní pojistky, určitě se ti sníží bonus o nějaké procento.

martinnovick

Doporučuji si přepočítat havarijní pojištění, osobně mám spoluúčast od částky 20000 Kč. Čelní sklo jsem teď také nedávno řešil a bonus mi nebyl snížen.
Srovnával jsem si havarijní pojištění přes webovou stránku http://www.klik­pojisteni.cz/ha­varijni-pojisteni/

Jahudkova

Pojišťovnám nevěříme. Máme jen samou negativní zkušenost. Podle nás to jsou všechno zloději a tak žádné pojištění nemáme kromě toho povinného, ke kterému nás nutí zákon. A to řešíme tak, že si na <a href=„http://­www.srovnator­.cz/zakonne-pojisteni-vozidel/“>této stránce</a> necháme vyjet to aktuálně nejlevnější, naše zákonná povinnost je tím splněná a víc neřešíme. Celá debata pak s pojišťovnou probíhá tak, že jen nahlásíme pojistnou událost a o zbytek se stará poškozený. Takže nějaké průtahy a cukance s placením ze strany pojišťovny jsou jeho starost a ne naše. Až poznám nějakou solidní pojišťovnu možná na ně někdy změním názor, ale zatím to tak není a řešíme to takto. http://www.srov­nator.cz/zakon­ne-pojisteni-vozidel/

bago

My tomu moc nerozumíme a tak si necháme s povinným ručením a havarijním pojištěním poradit na této stránce a jsme spokojení http://www.povinne-ruceni.com/po­jisteni-vozidel/

mosoj

Pro ty, kteří si myslí, že je to tak jednoduché, že stačí nahlásit pouze číslo, tak je upozorňuji že musí mít souhlas a přiznání viny toho viníka. Prostě platný euroformulář musí být vyplněný. A nyní bych chtěl vidět toho kdo bude souhlasit a nechá si snížit bonus na povinném ručení !!!! a i kdyby se údajný viník dohledal, jak mu dokážete že to způsobil zrovna on.
Jó doba se mění. proto je třeba mít sklo pojištěné.

mosoj

Nepomůže ani kamera !!!!!!