Avatar uživatele
řidič

Jak je to prosím s poplatken za psa?

Proč mám prosím vás platit poplatek za psa ,kterého jsem si sám koupil,sám ho živim ,pes běhá po mém pozemku u mého rodinného domu?Za co mám zaplatit?proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 5208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

já tomu rozumím,ale určitě ta taxa bude daleko menší než u nás ve městě kde platíme 500Kč ročně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

V našem tureckém království ja řada zákonů a nařízení, které pro některé skupiny obyvatel vypadají magorsky…, ani se vám nedivím.

ALE, pokud se toto turecké království nemá změnit v ´bezprávní´ džungli, tak bychom měli respektovat platné zákony, i když s nimi vnitřně nesouhlasíme.

Ve vašem případě se jedná o zákon č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích – detaily viz zdroj.

Zdroj: http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/701/­.cmd/ad/.c/313/­.ce/10821/.p/8411/_s­.155/701?PC_8411_num­ber1=565/1990&PC_8411_p=­2&PC_8411_l=565/1990&PC_­8411_ps=10#10821

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Zdravím,tyto zákony jsem taky nikdy moc nepochopila.Ne­říkám,když má někdo pejska v bytě a chodí ho venčit někam ven-kdy obce a města staví sloupky s pytlíkama na exkrementy.Ale jinak na vlastní zahradě-to opravdu nechápu a myslím ,že více lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sindy

Také proti tomu protestuji-přesněji řečeno já je neplatím-mám čivavu-takže-až se začne platit i za kočky a morčata:-)a skutečně bude po ruce přistavený koš na exkrementy tak prosím! Jinak doporučuji pokud máte tu možnost nahlásit pejska na (např.příbuzné­ho)v důchodu nebo invalidním důchodu nejlépe žijícím na vesnici-platí méně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek