Avatar uživatele
synapse

Jak je to nyní s příručním zavazadlem u Wizz Air?

Opravdu mi ho seberou před nástupem do letadla a dají do podpalubí spolu s odbavenými zavazadly, pokud nemám zakoupenou letenku priority? Po zakoupení letenky mi přišlo mailem, že pokud si nezakoupím priority, nebudu moci mít příruční zavazadlo u sebe v letadle. Může mi to někdo z nedávných cestujících (tak poslední měsíc) potvrdit nebo vyvrátit?

Zajímavá 0 před 2086 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Takže základní informaci jsi asi dostal, dokonce od relevantního zdroje. Potvrdit nebo vyvrátit to může zase jen on, takže bych se s tímto dotazem obracel spíše přímo na Wizz. Jinak tato praxe je poměrně běžná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Letěl jsem s Wizz před měsícem. Cestou tam mi příruční zavazadlo uložili v nákladovém prostoru, zpátky jsem ho měl sebou v kabině…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ono i u běžných letů je někde v podmínkách, že posádka může z kapacitních důvodů rozhodnout, že některá příruční zavazadla uskladní dole…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pexxpex

Ano, Wizz Air od června znepříjemňuje život cestujícím ukládáním příručních zavazadel do podpalubí. Tváří se, že to je z kapacitních důvodů, ale zažil jsem dva lety – těsně před novými pravidly a po nich – a zavazadla se při prvním bez problémů vešla a při druhém byly boxy na zavazadla na palubě skoro prázdné. Jde jen o to, vybrat od cestujících více na příplatcích. Detaily jsou třeba zde: http://onbusi­ness.cz/pozor-na-zavazadla-u-aerolinky-wizz-air-4092

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek