verun1989

Jak je to nyní na ÚP ohledně brigád?? Děkuji

Dobrý den, jsem vedena na ÚP a pobírám dávky. Někde jsem zaslechla,že když půjdu na brigádu,tak se mi dávky pozastaví a po brigádě se mi zase obnoví. Chtěla bych se zeptat,zda to opravdu tak funguje.. Děkuji

Odpovědi
Reuef

Nejlepe vam poradi primo na uradu prace…ja vam jen mohu rict ze kdyz si vydelate do 4 000 Kc/mesic hrubeho tak vas nevyradi z evidence UP a tim padem byste nemela prijit ani o davky (ale to nevim 100%)

marci1

Myslím, že to tak funguje. Už neplatí, že si mohl uchazeč o práci vydělat 4000,– Kč. Informujte se na přesné podrobnosti na ÚP.