Jahoda

Jak je to možné??

Zdravím!Chtěla bych se Vás zeptat na mou otázku. Vždy, když jsem tu, dívám se na TOP 10 uživatelů, kteří mají nejvíce bodů. Je tam i uživatelka LuciJe. Ta má už asi 14 dní pořád ten samý počet bodů, což nechápu, protože každý den přibyde Registrovanému 1 bod. Myslela jsem si, že uživatelka sem už nechodí a zablokovali jí to tu, ale když kliknu na její profil, jde jí odeslat e-mail. Toto jsem postřehla i u jiných uživatelů a moc tomu nerozumím. Je tu někdo by mi to vysvětlil? Moc děkuji a přeji hezký zbytek dne! ;o)
Doplňuji:
To quentos: Když je někdo registrovaný a výše, automaticky mu naskakují body. Zřejmě jste mne asi nepochopil..

Nejlepší odpověď
quentos

Jenže ona už nepatří do kategorie „Registrovaná“, nýbrž „Pokročilá“. Nejspíš proto už nepotřebuje, aby jí body denně přibývaly, jako je tomu u Registrovaných.

Další odpovědi
panenka

já si jahůdko myslím (je to tedy můj názor)že lucije tu zaregistrovaná ještě být může ale že jsem nechodí.pokud by sem chodila myslím si že by se zvyšovali i body

Džanička

Body nenaskakují automaticky,ale za každé přihlášení se načte 1 bod.To znamená,že pokud se nepřihlásila 14 dnů,tak se jí žádné body nepřičítají.

Nikuška

asi neni

standa

Pokud někomu není jasný princip přidělování bodů, tak doporučuji přečíst si novinku
„Zavedli jsme bodovací systém na základě aktivit a kvality odpovědí a otázek“ – viz zdroj níže.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani