mosoj

Jak je to možné ?

  1. vemte Vaše číslo bot
  2. to číslo násobte 5 x
  3. výsledek násobte 20 x
  4. k výsledku přičtěte současný rok (2014)
  5. od výsledku odečtěte rok vašeho narození a dostanete číslo.

    Poslední dvě čísla určují Váš věk.

    A ten zbytek velikost Vašich bot

Doplňuji:
Byli tady různí fořti, ale aby tady někdo přál někomu smrt to jsem zde ještě nezažil.
Jo a nikdo nikoho nechce oblafnout. Jsou to jenom matematické hříčky.
nedávám to sem poprvé.

Nejlepší odpověď
dejavu

Číslo bot násobené postupně 5 a 20, dá násobek 100, který se po odtržení posledních dvou číslic na konci ztratí. Ty dvě číslice pak dávají rozdíl mezi 2014 a rokem narození, což je celkem pochopitelně věk.

Další odpovědi
orwell

Je úplně jedno, jaké číslo bot do výpočtu vložíte. Funguje to pro jakékoliv celé číslo od jedničky do ∞. Je to jenom taková matematická ptákovina a to číslo bot je tam pouze pro navození pocitu tajemna. Základem všeho je rozdíl právě platného roku a roku narození, což dává věk každého z nás. Přičteme-li k našemu věku stonásobek jakéhokoliv celého čísla, na posledních dvou místech zůstává náš věk, protože každý takový stonásobek končí dvěma nulami! Ta stovka je tam zakletá v postupném násobení pěti a následně dvaceti. No a to „číslo bot“ se zákonitě posune o dvě místa vlevo.
Protože se zpravidla nedožíváme stovky, nezjistíme, že to přestane fungovat až nám bude sto let a více. Pak na posledních dvou místech bude počet let, přesahující stovku a číslo bot na prvních dvou místech se nám zvětší (v důsledku přenosu do vyššího řádu při sčítání) o 1. Taktéž „číslo bot“ musí být číslo celé, ne tedy 43,5 apod. Stačí si vzít do ruky tužku a papír a za chvíli je to jasné. Takže houby záhada, pouze zase jeden ze způsobů, jak nás oblafnout.

Př.:
Např. pro číslo bot 42, *1950, 2014, (současný věk 64 let) lze podle výše uvedeného algoritmu psát:

42•5•20 = 42•100 = 4200
4200 + (2014 – 1950) = 4200 + 64 = 4264

zjentek

matematicky

Shaohao

ptakovina slouzici k ohromeni hloupejsich jedincu, pokud je nekomu vic jak 100, tak samozrejme nefunguje…

ptáč

Kam na to chodíte Mosoji? Příští rok se čísla v zadání trochu upraví a zase to bude sedět. A ty první 2 čísla jsou rok vašeho úmrtí.

anonym

Numerologie podle smrtící kabaly submistivní bukvice ptakopyska.

orwell

mosoj: Nevím, co Vás na mé odpovědi tak popudilo, já tam žádné přání smrti někomu nevidím. Snad jen místo slovíčka oblafnout bylo vhodnější slovo zmást, nebo ještě lépe poslední větu úplně vypustit. Nebylo to míněno nijak ve zlém.