Avatar uživatele
vivatis2-

Jak je to možné?

Ted' často slyším různé báchorky, že prý Elvis žije.Pak mi došlo proč se to říká?Něco se muselo stát, že ho pak nikdo dlouho neviděl?Nebo zmizel?Je mi jasné, že když se to říká tak neměl pohřeb!Mně zajímá co se stalo, že zmizel a nebo vůbec nezmizel a zemřel jako normální člověk?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

No, vezmi si třeba, jak se zvedla prodejnost alb Michaela Jacksona po jeho smrti. Kdyby opravdu nezemřel, mohl to být marketingový tah. Do médií se roznese, že zemřel – a čím skandálněji, tím lépe. Zvedne se prodej jeho díla, takže už do skutečné smrti nemusí hnout prstem. Koupí si jachtu a může si už jen a jen užívat… Třeba už nechce, aby se kolem něj motala média, tak se rozhodne stát se legendou ještě před svou skutečnou smrtí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Myslim, ze to vam 100% nikdo tady nepovi. Ale dle meho jsou to kecy; je po smrti. To, ze zije, mi prijde spis na vytvor Blesku a podobnych „serioznich“ novin.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

TO by mu bylo 76 let.....
Podle serverů zemřel: 16. srpna 1977

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

nejspis to bylo proto ze byl tak dobrej zpevak a mel tolik fandu ze obcas nakymu ruplo v bedne a myslel si ze ho videl a rozsiril famu…a pak se z toho stalo ze zpival tak bozsky ze nemohl bejt clovek a dle MiB se vratil zpet na Mars :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek