sakura-97

Jak je text usporadan v Iliasu?Dekuju

Odpovědi
anonym

Sakuro-97, co to, prosím Tě je?

Jak je text usporadan v Iliasu?Dekuju
Zajímavá:
Označit otázku jako zajímavou 0Od: sakura-97 Střední školyOdpovědí: 0
Před 8 min

Nevíte do jaké umělecké skupiny patří Homér?
Zajímavá:
Označit otázku jako zajímavou 0Od: sakura-97 Střední školyOdpovědí: 1
Před 20 hod

Nevíte jaký ma umělěcký směr Ilias. dekuju
Zajímavá:
Označit otázku jako zajímavou 1
Pro koho je otázka zajímavá? gagagaOd: sakura-97 Střední školyOdpovědí: 1
Před 22 hod

Ze Tvých opakujících se dotazů stále ke stejnému dílu mne napadá jediná odpověď: TAK SI TO PŘEČTI. Je to dílo čtivé a alespoň budeš znát odpovědi na své otázky. Za mých studijních let patřila Ilias k povinné četbě.

HonzikPernik

A domácí úkoly se tu neřeší, ale za to nemůžu já dívko milá, nýbrž administrátor to zakázal. :/

ivzez

Odpovědi na své domácí úkoly si dohledej sama
(domácí úkoly tu neřešíme.

Ale abys neřekla:
Illias se neskloňuje – a už vůbec ne v mužském/střed­ním rodě!