ReHu

Jak je rentabilní vyplňování dotazníků?

Myslím tím, kolik jich vyplníš denně, jak dlouho trvá vyplnění jednoho(průměrně), kolik Kč máš za jeden apod.
Měsíčně to vyjde za cca kolik? Je to na uživení?
Doplňuji:
Jen jsem zvědavá, protože Klarisa psala, že se tím teď živí.
A také by mě zajímalo, jak moc mohu výši výdělku ovlivnit. To je pro mě dost důležité.

Odpovědi
anonym

No ja nevim ReHu,ale na uziveni to nebude.Spis na prilepsenou a lidi jsou i nejsou sdilny.Jak pisi,spis jen jako vedlejsak.