ven.cik

Jak je nejlepší dělat webové stránky ?

Tabulkovým layoutem, pozicováním…Kdo má zkušenosti a má za sebou pár stránek…A taky sem se chtěl zeptat v jakým programu, já třeba dělám v Netbeansu, co na něj říkáte ?
Doplňuji:
krispin: s tím co píšeš zkušenosti nemám, zatím zkouším dělat s CSS, já vim, není to těžký, jen jsem se chtěl zeptat co je nejlepší a nejmodernější…;)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

nejmoderněji pomocí css pozicování…
je to také jednodušší a ve zdrojovém kódu u tabulkových layoutů se ani pak ani prase nevyzná nehledě na to, že tato technika je více jak deset let out…
když už něco píšu, tak ručně v pspadu, svoje stránky jsem si udělal tak, že jsem použil free redakční systém, na moje účely stačí a netřeba složitě vyrábět něco co už mám a zabývám se podstatným, tedy konečnou úpravou…

používám http://sunlig­ht.shira.cz/ a plně mě vyhovuje že je nastaven tak, že má uživatel široké možnosti úpravy, pokud to css ale i php trochu umí…

Další odpovědi
krispin

rozhodně css, tabulkový layout není na tvorbu celých stránek vůbec vhodný.

Mně nejvíc sedí již hotové redakční systémy, takový drupal, joomla nebo wordpress jsou naprosto zdarma, s možností rozšíření o takřka jakoukoliv funkci pomocí dodatečných modulů (existují jich tisíce, možná spíše desetitisíce, a to prakticky na jakoukoliv funkci co si vymyslíš i nevymyslíš… :)

Na vzhled si můžeš některou z tisíců šablon zdarma a upravit pomocí css podle svého. A pokud css neumíš, tak se to koukej naučit – je to jednoduché jako facka :)