?????

Jak je na tom Indie a Čína co májí společného ????

Prosím jiné odpovědi než že to google najde…

Nejlepší odpověď
quentos

Strejda Google napoví…

Začněme třeba tím, že to jsou jediné státy s celkovým počtem obyvatel nad jednu miliardu (jestli teda Indii mezitím někdo nedoběh – o čemž pochybuju).
Doplňuji:
„prosím o jiné odpovědi…“ … sorry, tak to jsem měl říct rovnou „najdi si to sám“. Jde evidentně o domácí úkol a ty máš laskavě vypracovávat samostatně, a ne že tu otázku prdneš na net a „ostatní, snažte se za mě“…

Další odpovědi
Putin

Hranice 😁
Dále asi dost velkou hustotu obyvatel.
Čína i Indie jsou v organizaci BRISC.

Taky z obou států jezdí do ČR mnoho lidí (myslím, že Číňané mi nijak nevadí, což o druhé národnosti říci nelze)

I když si nejsem jist, zda jsem otázku pochopil dobře.

led

Zemepisne sa obidva štáty nachádzajú v Azii. západne od Nepálu majú spoločnú hranicu
Obyvateľstvo počet nad 1 mld, vzrastom sú nižší než priemerný europan
Ak sa ešte pohráte s dejepisom a umením zistíte, že ich dejiny a náboženstvo sa navzájom prelínajú,
atak ďalej, majú toho ešte veľa a veľa spoločného.

lexx

nejlidnatější země světa, levná pracovní síla, rychle rostoucí ekonomiky…