pusinka50

Jak je myšlena nosnost matrace v posteli?

Některá matrace má nosnost 110 kg, jiná 130 kg či dokonce 150 kg. Jak je to myšleno? Z dlouhodobého hlediska nebo i nárazově? Myslím tím, co když dva spolu mají sex, poškodí se nějak matrace s nižší nosností? Nebo co když koupím matrace s nosností 110 kg, že pro mě to stačí a pak nějaký chlap bude „pořádné stavby těla“, bude vážit třeba 115 kg, poškodí to matraci? Jakou nosnost matrací bych měla tedy zvolit u zakoupené postele? A znáte studenou pěnu? Jaké jsou její vlastnosti?

Nejlepší odpověď
mosoj

Je to myšleno tak jak je to napsáno. Pokud se bude souložit na jedné matraci tak za:

  1. dříve zničíte matraci
  2. rozvržete postel

Určitě ne během jednoho požitku.

Studená pěna je PU pěna, která je v základu tvrdší a teplem lidského těla se podle těla vytvaruje a lépe podpírá páteř při spánku. Některé méně kvalitní pěny ale změknou moc a pak se během spaní z polštáře či matrace stane měkká houžev !