Avatar uživatele
bolak

Jak je možný že můžu bejt tady na odpovědích přihlášenej ze dvou prohlížečů zároveň?

Což je mimochodem jedna z mála inteligentních věcí zde…
Nikde jinde jsem to totiž ještě neviděl.
Doplňuji:
briketka10: samozřejmě že věděl
lukasy: ne nefunguje to tak všude, kecáte kraviny, pane
Děda Louda: tak ti gratuluji
terry: „čemu to vadí“, to má bejt odpověď na mou otázku?

:))))

a teď všichni: ta otázka je v rubrice programování a webdesign, já vás sice chválím, že se vás tolik přetrhlo, abyste přispěli :) , je vidět že moje strategie začíná nést ovoce >>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-jde-vytrenovat-zdejsi-obyvatelstvo-jako-cvicena-zviratka-aby-casteji-odpovidalo-na-me-otazky

nicméně zrovna v tomhle případě bych rád, aby mi odpověděl někdo kdo ví o programování trochu víc, než jaký je kořen toho slova…

Takže znovu a lépe…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 0 před 4351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Čemu to vadí?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

to jsi nevěděl ?
Doplňuji:
tak se prosím nezlob, když jsi to věděl proč se ptáš ??

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Taky mi to tak funguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

funguje to aj u niekoľkých on-line hier, napr. travian – teda, keď som ho ešte hrával, tak to fungovalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Funguje to temněř u všech stranek, emailu atd
Doplňuji:
Dokonce stahnout něco co jde stahovat zároveň jen jeden soubor jde (spiše šlo)

Upravil/a: Lukasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To se máš, přeji ti to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Funguje to aj na iných stránkach. Tak isto, ako človek môže súčasne sledovať vnemy z rôznych zdrojov a smerov. Pokiaľ nie je priamo nastavené na stránke, že súčasne nemožno z dvoch zdrojov (prehliadačov) byť prihlasených tak môžte byť súčasne aj z rôznych prehliadačov.
Mne sa to občas stane, pracujem na rôznych prehliadačoch, že pri preskakovaní z jedného na druhý (tiež aktívny) sa neodhlásim a v novom sa opäť prihlásim. A všetko funguje bez chybičky (okrem mojej pamäti).
Skôr zaujímavé je súčasné používanie rôznych profilov na tej istej stránke z toho istého počítača. A teraz buďte múdry (Pavlovov reflex funguje)…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

b10: Otázka přece nezněla, jestli můžu bejt přihlášenej z několika prohlížečů zároveň, ale ptal jsem se na způsob jakým je to udělaný…princip… a taky proč to tak neunguje i na většině ostatních servrů.

mě se zdá člověče, že ty už to ani nečteš, jenom opalcuješ bolaka (jako automat) a jedeš dál…:))

a já se děkuji nezlobím, jenom mám strach aby to tady nakonec nezockovatělo…

před 4350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Jak je možný že můžu bejt tady na odpovědích přihlášenej ze dvou prohlížečů zároveň? – takle zněla já nevím co máš na způsob ses neptal ?! a ne ne, čtu pozorně ty jeden :(

před 4350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no to je snad ono ne? :) jak je možné že můžu bejt přihlášenej ze dvou prohlížečů, otázka je v kategorii „programování“, tak je snad jasný že se ptám na to jakým způsobem je to naprogramovaný, že to takhle lze…

že ty seš už nějaká vospalá? :)
Mimochodem, tvoje odpověď na moji otázku zněla.. „To jsi nevěděl?“ , hned bych ji smazal :D

před 4350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ještě můžeš.. mě to nevadí :)

před 4350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Děda Louda: to já vím :), to funguje všem, mě spíš zajímá jak je to udělaný a proč to takhle nefunguje i na ostatních webech, tam tě to totiž vdycky z jednoho prohlížeče odhláší a to i když máš zaškrtnuto automatické přihlášení

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Děda Louda: to já vím :), to funguje všem, mě spíš zajímá jak je to udělaný a proč to takhle nefunguje i na ostatních webech, tam tě to totiž vdycky z jednoho prohlížeče odhláší a to i když máš zaškrtnuto automatické přihlášení

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet