Marty Koller

Jak je možný že jsem se začal trápit takhle pozdě ? Taky se vám něco takového stalo?

Měl jsem kamaráda který mě zradil v Prosinci, ztráta mě nezajímala ale vzpomněl jsem si na to tento rok v březnu a smutek mě dostihl. Vybavil jsem si vzpomínky, jak je možný že po té ztrátě jsem na něho taky myslel ale nebylo mi to líto?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Matka šlapka a přítelkyně obtloustlá tanečnice u tyče. Co s takovým základem čekáš?

Další odpovědi
paul1

Někdy to trvá, než člověku něco dojde. A nemusí to být tzv. dlouhým vedením. Hodně záleži na okolnostech, které po události následují. Něco špatné období po zradě bylo něčím překryto a až to pominulo, tak se událost ve vzpomínkách vrátila.