honza7

Jak je možný, že humor má takovou moc?

(vtip) Řidič přejede ptáčka. „Chudák ptáček“ řidič hned spěchá na pomoc. Umělý dýchání, pořádně mu projme křidýlka.. Vezme ho i domů a tam mu dá tu nejlepší klícku, chleba a vodu.¨…
Ptáček se v noci probudí: „Kurnik- mříže, chleba a voda.. Že já toho řidiče zabil!!!“ 🙂

Odpovědi
setapouch

Místo vtipu jsi spíš měl uvést jakou moc podle tebe má.

Funna

Vůbec jsem nepochopila nač se vlastně ptáš???…a sice je ten v tip pěkný…ale hooooodně starý…

lota

Dotaz moc nechápu, takže neumím odpovědět, ale vtip mě rozesmál.:-)

marci1

Humor má velkou moc, velmi velkou. S humorem se dá přežít, zažít a žít vše. 🙂