anonym

Jak je možne žit cely měsic za 11000kč z toho se zaplati 6400kč každy měsic Hrdličkova

Tak by mě zajimalo zda by vyžili 3dospěli lide za 4000kč manžel je od června 2010 bez prace a syn je po vyučeni truhlař taky bez prace mame pouze muj duchod 7000kč a manželova podpora je 4450kč z toho platime najem ,plyn,eletriku ted mame zaplatit fakturu za eletriku 900kč zaloha je o 350kč vyšši což budu tento měsic platit 6700kč mě zbyde z duchodu 400kč plus 4450kč tak mi vychazi 130kč na den pro 3lidi dospěle na socialnim mi řekli že nemame narok a to ještě mam cukrovku takže mi nezbyva ani na dietu a leky prosim o brzkou odpověd doufam že mi pomužete Hrdličkova Marcela

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4258 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
kropitko

Milá pani, obávám se, že pokud budete chtít víc peněz, tak si bude muset syn najít aspoň nějakou brigádu a manžel také. Ještě se pokuste si zažádat o příspěvek v hmotné nouzi, pokud jste tak ještě neučinili....

Jinak Vás ujišťuji, že na tom nejste ještě tak špatně. Já mám na měsíc 11600,- manžel sem tam nějakou brigádu, starší syn také, takže mám na měsíc cca 16000 pro 6 lidí. Z toho jsou čtyři dospělí a dvě jsou děti...no a nějak vyjít musíme také.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
iq

Jediná rada ode mne je,aby si syn a manžel našli jakoukoli prozatimní práci,nejen v oboru,ale proste cokoli aby jste mohli vyžít. Jiný recept nemám.

0 Nominace Nahlásit

ReHu

Také si myslím, že jediné řešení je se podívat po nějaké práci či brigádě.
Zatím všichni, co v mém okolí práci hledali, ji našli. Ne vždy okamžitě tu vysněnou, ale nějakou a současně hledali lepší.

0 Nominace Nahlásit

simonka

Ono je to těžké, u nás platy nejsou moc vysoké a věřte, že naše vláda má tuto částku jako kapesné na den. Já již rok marodím nemocenská 7500,0 Kč + dcera 2000,0 alimenty studuje na VOŠ a po zaplacení všech poplatků jsem ráda, že se ještě trochu najíme, ale nevzdávám to věřím???, že jednou bude líp.

0 Nominace Nahlásit

hanjimka

Matka samoživitelka+jedno dítě a žili jsme z 8000.-z toho šlo 4800 na inkaso atd.Dojíždění do práce a do školy další 1000.Tak jsem si našla brigádu na pokladně a hned bylo o něco líp.Totéž doporučuji Vašemu synovi i manželovi.Teď před vánoci by se někde uchytit mohli.Jinak lze na MÚ požádat o příspěvek v hmotné nouzi,ale jestli by Vám to vyšlo,to je otázka.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony