Jak je možne žit cely měsic za 11000kč z toho se zaplati 6400kč každy měsic Hrdličkova

Tak by mě zajimalo zda by vyžili 3dospěli lide za 4000kč manžel je od června 2010 bez prace a syn je po vyučeni truhlař taky bez prace mame pouze muj duchod 7000kč a manželova podpora je 4450kč z toho platime najem ,plyn,eletriku ted mame zaplatit fakturu za eletriku 900kč zaloha je o 350kč vyšši což budu tento měsic platit 6700kč mě zbyde z duchodu 400kč plus 4450kč tak mi vychazi 130kč na den pro 3lidi dospěle na socialnim mi řekli že nemame narok a to ještě mam cukrovku takže mi nezbyva ani na dietu a leky prosim o brzkou odpověd doufam že mi pomužete Hrdličkova Marcela

Nejlepší odpověď
kropitko

Milá pani, obávám se, že pokud budete chtít víc peněz, tak si bude muset syn najít aspoň nějakou brigádu a manžel také. Ještě se pokuste si zažádat o příspěvek v hmotné nouzi, pokud jste tak ještě neučinili…

Jinak Vás ujišťuji, že na tom nejste ještě tak špatně. Já mám na měsíc 11600,– manžel sem tam nějakou brigádu, starší syn také, takže mám na měsíc cca 16000 pro 6 lidí. Z toho jsou čtyři dospělí a dvě jsou děti…no a nějak vyjít musíme také.

Další odpovědi
iq

Jediná rada ode mne je,aby si syn a manžel našli jakoukoli prozatimní práci,nejen v oboru,ale proste cokoli aby jste mohli vyžít. Jiný recept nemám.

ReHu

Také si myslím, že jediné řešení je se podívat po nějaké práci či brigádě.
Zatím všichni, co v mém okolí práci hledali, ji našli. Ne vždy okamžitě tu vysněnou, ale nějakou a současně hledali lepší.

simonka

Ono je to těžké, u nás platy nejsou moc vysoké a věřte, že naše vláda má tuto částku jako kapesné na den. Já již rok marodím nemocenská 7500,0 Kč + dcera 2000,0 alimenty studuje na VOŠ a po zaplacení všech poplatků jsem ráda, že se ještě trochu najíme, ale nevzdávám to věřím???, že jednou bude líp.

hanjimka

Matka samoživitelka+jedno dítě a žili jsme z 8000.-z toho šlo 4800 na inkaso atd.Dojíždění do práce a do školy další 1000.Tak jsem si našla brigádu na pokladně a hned bylo o něco líp.Totéž doporučuji Vašemu synovi i manželovi.Teď před vánoci by se někde uchytit mohli.Jinak lze na MÚ požádat o příspěvek v hmotné nouzi,ale jestli by Vám to vyšlo,to je otázka.