Ametyst

Jak je možné, že vzduch je stále plný letadel, ale pozemní život se tvrdě reguluje a omezuje?

Zdroj flightradar24. Opravdu půjdou všichni cestující na testy a do karantény?

Nejlepší odpověď
Hlada

Já bych zase ze stejného zdroje řekl, že v současnosti oproti dívějšku nelítá skoro vůbec nic. Jsou to hodně malá soukromá letadýlka. Transpondér má už dneska kde kdo.

Další odpovědi
Dochy

Hele, lítá teď velký kulový. Máme byt v místě kolem kterého létá 90% letadel na Ruzyň (nebo z ní). Jestli teď létá 5% z toho co lítalo před 2 lety tak je to hodně…

cukrar

Máte špatné info, velice málo se létá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.