Michal Kole

Jak je možné, že v seriálu Ulice Thea otěhotněla? To Štěpán nezná kondom?

Nejlepší odpověď
anonym

Tedy já vůbec netuším o co kráčí,ale pokud jde o těhotenství,tak to s nejvyšší pravděpodobností vzniká tím tradičním způsobem.Nesouložil ten Štěpán ? …:D

Další odpovědi
Lucijej

Tak žádná antikoncepce, kromě zdrženlivosti, není stoprocentní a kondom má až 1% pravděpodobnost selhání. Takže asi tak, navíc mohl třeba rupnout.

Damiana

Kdyby scénáristi uměli plavat, tak se to nestane. 🙂

hanulka11

to nevíš , že je to jen pohádka :D:_D:D neboj vše dobře dopadne

50centes

serial no

iceT

Scénáristé nemeli lepší materiál,ale je celkem dobře možné,že představitelka Thei otěhotněla i ve skutečnosti a tak se toho využilo,aby nemusela hned ze seriálu odcházet,tak jako ta kadeřnice kterási.