orestez

Jak je možné, že v lidské říši se všude řeší pohlaví i v poloprůkazech a dotaznících? U vepřového je hlavní hmotnost?

Příslušnost masa = váha a kolik za kilo. U lidí musí být všude napsáno a stvrzeno lidským veterinářem, že je buď kluk nebo holka. Ti taky někdy dostávají za kilogramy, třeba vyhazovači. Proč je lidský svět tolik zaměřen na pohlaví? Vejdete třeba do kanceláře a tam si ověří z občanského průkazu, jste-li žena či muž. Koho zajímá, jestli je chlap mužem, nebo baba ženou? Není u lidí důležitější všude uvádět výkon? Třeba na Youtůbku by byl hlavní identifikátor face a odběr v kW. U ostatních kJ či kCal. Než všude ukazovat hanbu.

Nejlepší odpověď
annas

Jak je to možné? Zeptejte se stvořitele, proč to tak zavedl a z Adamova žebra vytvořil ženu? Pohlaví se rozlišuje i u zvířat.

Byla by jednodušší identifikace lidí podle hmotnosti? Nemohl by se vykrmovat … a pak být vybraný do funkce podle hmotnosti?

Přece i u některých zvířat existuje pohlavní dimorfismus stejně jako u člověka.

Exitují nové poznatky, že člověk je potomkem prasete, dokonce křížencem opice a prasete?

Nejde o mikroagresi ..?

Další odpovědi
Mc Merkurion

… se pleteš: když bereš na výkrm, koukáš, aby se ti boukala a u hovězího ? kup si maso z krávy nebo z bejka …