paul1

Jak je možné, že svěcená voda vydrží tak dlouho?

Máme doma mnoho let v láhvi svěcenou vodu a je stále jako čerstvá. Uložená je v normálním špajzu za přístupu světla.
Svěcena byla v kostele ve velké nádobě, že které si potom zájemci nabrali pro vlastní potřebu. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

Finta je v tom, že nádoba ve které se voda světí je ze stříbra.

Další odpovědi
anonym

destilovaná voda také vydrží dlouho

Mc Merkurion

…a jseš si jistej,že je ještě svěcená? neni to rouhání to takto nosit domu? neupalovala za to dřív církev?

gecco

Není čerstvá, je mrtvá…
Viz Boreczech…