zjentek

Jak je možné, že smetana z Olmy chutná zcela jinak než smetana z Kudína?

Naivně jsem doufala, že smetana je smetana!

Odpovědi
Kepler

Bo v Kundíně to nepančují latexem.

zjentek

Keplere, chtěl jsem info projet Googlem, pro prověření, ale našel jsem jen toto: https://www.par­tysluzby.cz/Ba­lonek-latex-smetanovy-d789.htm …Fakt Olma pančuje latexem? Mě by to moc nepřekvapilo, V Indii jsem viděl různý věci, křeba mlíko z vody a barviv. Víš něco, nebo žertuješ?

Kepler

Samozřejmě si dělám kozy, jako bys mě neznal. Ono chuť mléka a výrobků z něj hodně závisí i na tom, kde se ty krávy pasou. Fialové krávy z Alp jsou na to nejlíp!