Zachariáš608

Jak je možné, že sluchátka přes Bluetooth ruší WiFi, když chci hrát na mobilu online hru, konkrétně PUBG: Mobile?

Mám Sluchátka JBL Tune 500BT černá na Bluetooth, a když hraji hru PUBG: Mobile, tak mi obvykle vypadne WiFi

Odpovědi
cochee

I přes snahu při tvorbě standardu BT se tohle prostě někdy děje; BT a wifi používají stejné frekvenční pásmo. V těchto případech se doporučuje jednak fyzicky od sebe oddálit postižená zařízení (což ve tvém případě nejde), jednak změnit aktuálně používaný kanál wifi (v konfiguraci routeru – přepnutí na manuální volbu wifi kanálu a nalezení nejméně rušeného), nebo úplně nejlépe použití wifi na pásmu 5 ghz namísto obvyklého 2,4 GHz (jiný standard wifi, musí jej podporovat jak AP, tak telefon).